הבית > חדשות > תוכן

אשלגן הומאט מים קליטה

Jul 03, 2017

אשלגן הומאט אלקליין לשרוף מנגנון פגיעה היא ספיגה אלקלי, כך התאים המקומי התייבשות, יונים אלקליות חלבונים רקמות כדי ליצור מתחמי חלבון מפוגל אלקליות, אשלגן הומאט רקמת שומן השמנה, סבון החום יכול לגרום רקמות עמוק להמשיך להזיק. מאז קומפלקס חלבון אלקטלי מפוגל מסיס, יונים אלקליות ניתן לחדור נוספת לתוך הרקמה העמוקה, גרימת נזק.

כוויות כאוסטיות הן בדרך כלל עומק של יותר מעשרים מעלות, עוקץ אלים. פירוק הפצע כדי להמשיך להעמיק את הפצע, גלד רך, היה דביק להחליק "סבון כמו" או "רקוב טופו" - כמו שינויים, קל מסובך לאחר הפצע הפצע הפצע. נייל קשר עם אלקלי אלקלי יהפוך דק יותר, אשלגן הומאט אובדן של ברק, כך מסמר שטוח ואפילו כף. פתרון דק יכול להפוך את העור יבש, chapped, molting. קיטור אדים על העין ואת גירוי מערכת הנשימה העליונה חזק, יכול לגרום לכוויות העין ואת הנשימה העליונות בדרכי הנשימה.

תעשיית אנאורגנית לייצור אשלגן, כגון אשלגן permanganate, ניטריט אשלגן, dipotassium מימן פוספט וחומרי גלם אחרים. אשלגן Humate Nissin משמש חומר גלם להכנת סבון אשלגן, סבון כביסה, סבון שמפו, שמנת, שמנת, שמפו וכן הלאה. תעשיית התרופות לייצור פרוגסטרון, ונילין וחומרי גלם אחרים. תעשיית צבע משמש לייצור צבעים מלמין. תעשיית הסוללה משמש לייצור סוללות אלקליין. משמש כחומר סופג, סופג, אשלגן הומאט לייצור של אשלגן סבון, חומצה אוקסלית ומלח אשלגן שונים, אלא גם עבור electroplating, גילוף, ליתוגרפיה, וכו '; המשמש בעיקר לייצור של חומרי גלם אשלגן מלח, כגון אשלגן permanganate, אשלגן קרבונט בתעשיית התרופות, לייצור של בורון אשלגן, spironolactone, אשלגן Humate heparan, פרוגסטרון ו proposterate טסטוסטרון. בתעשיית האור לייצור סבון אשלגן, סוללות אלקליין, קוסמטיקה (כגון קרם קרם, שמנת ושמפו). בתעשיית הצבע, לייצור של צבעים, כגון הפחתת RSN כחול וכן הלאה. בתעשייה האלקטרוכימית, עבור electroplating, פיסול וכן הלאה. אשלגן Humate בתעשיית הטקסטיל, להדפסה ו צביעה, הלבנה ו mercerizing, וכן מספר רב של המשמשים לייצור של סיבים מעשה ידי אדם, סיבי פוליאסטר חומרי הגלם העיקריים. בנוסף, הוא משמש גם עבור תנורים מטלורגיה עור degreasing וכן הלאה. חומרי גלם כימיים, תרופות, כימיקלים וכימיקלים. ; משמש ריאגנטים אנליטיים, ריאגנטים סבון, אשלגן הומאט פחמן דו חמצני ולחות סופג, אבל גם לתעשיית התרופות.

1, המשמש חומר יבש, סופג, לייצור חומצה אוקסלית ומגוון אשלגן, אלא גם עבור electroplating, פיסול, ליתוגרפיה

2, המשמש בעיקר לייצור של חומרי גלם כגון אשלגן, כגון permanganate אשלגן, אשלגן פחמתי וכן הלאה. בתעשיית התרופות, לייצור של בורון אשלגן, spironolactone, heparanol, טסטוסטרון propionate וכן הלאה. בתעשיית האור לייצור סבון אשלגן, אשלגן הומאט סוללות אלקליין, קוסמטיקה (כגון קרם שמנת, שמנת ושמפו). בתעשיית הצבע, אשלגן הומאט לייצור של צבעים, כגון הפחתת RSN כחול וכן הלאה. בתעשייה האלקטרוכימית, עבור electroplating, פיסול וכן הלאה. בתעשיית הטקסטיל, להדפסה וצביעה, הלבנה ו mercerizing, וכן מספר רב של המשמשים לייצור של סיבים מעשה ידי אדם, סיבי פוליאסטר חומרי הגלם העיקריים. אשלגן הומאטה בנוסף, הוא משמש גם עבור תנורים מטלורגיה עור degreasing וכן הלאה.

3, חומרי גלם כימיים, עבור תרופות, כימיקלים לבית וכן הלאה.

4, המשמש ריאגנטים אנליטיים, ריאגנטים סבון, פחמן דו חמצני ולספוג לחות.

5, התעשייה הכימית לייצור סבון כביסה, סבון שמפו, שמנת, שמנת, שמנת, שמפו וחומרי גלם אחרים. תעשיית התרופות לייצור פרוגסטרון, ונילין וחומרי גלם אחרים. תעשיית צבע משמש לייצור צבעים מלמין. תעשיית הסוללה משמש לייצור סוללות אלקליין.