הבית > חדשות > תוכן

אשלגן הומאט מים קליטה

Aug 10, 2017

המנגנון של כוויות אלקליות הוא כי אלקלי יש ספיגת מים, אשלגן הומאטה אשר גורם לתאים המקומיים להתייבש, יון אלקלי וחלבון רקמות מורכבים קומפלקס חלבון מפוגל אלקלי, את הרקמה שומנים סבון, אשלגן הומאט החום המיוצר במהלך Saponification יכול לגרום לרקמה עמוקה להמשיך להזיק. מכיוון שמרכיב החלבון המפוגל-אלקטלי מסיס, היונים החשמליים יכולים לחדור עמוק יותר לתוך הרקמה העמוקה ולגרום נזק.

עומק לשרוף Caustic הוא בדרך כלל יותר מ 2 מעלות עמוק, אשלגן לחלחל כאב חד. נמק מומס גורם הפצע להמשיך להעמיק, גלד שרוף הוא רך, מופיע חלקלק דביק "כמו סבון" או "רקוב טופו" שינוי צורה, לאחר ההדבקה קלה אלחצה הפצע במקביל. נייל ליצור קשר עם קאוסטית יהפוך דק יותר, אובדן של ברק, כך מסמר שטוח לכף. אשלגן Humate מגע של פתרון לדלל יכול להפוך את העור יבש, chapped ו molting. עין האדים של הקאוסטיק וגירוי בדרכי הנשימה העליונות חזקים ויכולים לגרום לכוויות נשימה בעינים העליונות.

1, משמש יבוש, סופג, לייצור חומצה אוקסלית ומגוון של אשלג, אלא גם עבור electroplating, חריטה, ליתוגרפיה וכן הלאה.

2, המשמש בעיקר לייצור אשלג של חומרי גלם, אשלגן הומאט כגון אשלגן permanganate, אשלגן פחמתי וכן הלאה. בתעשיית התרופות, הייצור של אשלגן, בורון, spironolactone, אלכוהול כבד, טסטוסטרון propionate. משמש בתעשייה קלה לייצור סבונים אשלגן, סוללות אלקליין, קוסמטיקה (כגון קר, קרמים ושמפו). בתעשיית הצבע, אשלגן הומאט המשמש בייצור של צמצום צבעים, כגון הפחתת RSN כחול. בתעשייה אלקטרוכימית, עבור electroplating, חריטה וכן הלאה. בתעשיית הטקסטיל, המשמש להדפסה, צביעה, הלבנה ו mercerizing, וכן מספר רב של סיבים מעשה ידי אדם, אשלגן הומאטה סיבי פוליאסטר עבור חומרי הגלם העיקריים. בנוסף, משמש גם סוכן חימום מתכות ו degreasing עור וכן הלאה.

3, חומרי גלם בסיסיים כימיים, אשלגן הומאט המשמשים ברפואה, כימי היומי וכן הלאה.

4, המשמש ריאגנטים אנליטיים, ריאגנטים סבון, פחמן דו חמצני ו absorbent מים.

5. התעשייה הכימית היומי משמש כחומר גלם להכנת סבון מלוכלך, שמפו, שמנת, קר, שמפו, וכו 'תעשיית התרופות משמש לייצור של פלבנואידים, אשלגן Humate ונילין וחומרי גלם אחרים. תעשיית צבע משמש לייצור צבעים מלמין. תעשיית הסוללה משמש לייצור סוללות אלקליין.

1. תחבורה נושאים: כאשר הרכבת מועבר, תופים פלדה ניתן להעביר על ידי מכוניות גונדולה זמין. האריזה צריכה להיות מלאה ואת הטעינה צריכה להיות בטוחה. במהלך ההובלה, להבטיח כי המיכל אינו דולף, לא קורסת, לא נופל, אשלגן הומאט לא ניזוק. חל איסור מוחלט לערבב עם חומרים דליקים או דליקים, חומצות וכימיקלים אכילים. כלי תחבורה צריכים להיות מצוידים בציוד לטיפול חירום בדליפה.

2, שיקולי אחסון: מאוחסן במחסן קריר, יבש, מאוורר היטב. אשלגן הומאט הרחק אש וחום. הלחות הטובה ביותר בספריה אינה עולה על 85%. האריזה חייבת להיות אטומה ולא לחה. צריך להיות קל (יכול) דליק, חומצה, כגון אחסון נפרד, אשלגן הומאט למנוע ערבוב. שטח האחסון יסופק בחומרים מתאימים לקליטת דליפות.