הבית > חדשות > תוכן

אשלגן הומאט בין אם רעילים

Nov 02, 2017

אשלגן הידרוקסיד יש השפעה בוער על רקמות, אשר יכול להמיס חלבונים וליצור חלבונים denatured אלקליין. הפתרון או האבק ניתז על העור, במיוחד על הקרום הרירי, וכתוצאה מכך גלדים רכים. ככל שריכוז הפתרון גבוה יותר, כך הטמפרטורה גבוהה יותר, כך האפקט חזק יותר. התזה לתוך העין לא יכול רק להזיק קרנית, אלא גם לפגוע ברקמה העמוקה של העין.

הריכוז הגבוה ביותר המותר היה 0.5 mg / m. העבודה צריכה להיות כדי למנוע את נגע בעור ובעיניים, אם נגע בטעות, חלקים פגומים זמין לשטוף מים, ולאחר מכן רטוב לדחוס חומצה אצטית 5%, חומצה טרטרית, חומצה הידרוכלורית או תמיסת חומצת לימון; כגון התזת העין האנושית, מים משומשים או מלוחים בזהירות לשטוף לאט 10 ~ 30 דקות, ולאחר מכן לתוך 2% או 0.5% של פתרון ropivacaine novocaine. כאשר המבצע צריך להיות סרבל בד חסון, לובש כפפות גומי, שרוולים, סינרים, נעלי גומי וציוד עבודה אחרים, הידיים צריך להיות מצופים משחה נייטרלית הידרופובי.

אשלגן הידרוקסיד אמצעי בטיחות: מגע עור: מיד להסיר בגדים מזוהמים, לשטוף עם כמות גדולה של מים זורמים במשך 15 דקות לפחות. טיפול רפואי.

מגע עין: להרים מיד עפעפיים ולשטוף ביסודיות עם הרבה מים זורמים או מלוחים במשך 15 דקות לפחות. טיפול רפואי.

שאיפה: במהירות לברוח מהמקום לאוויר הצח. שמור על דרכי הנשימה ללא הפרעות. אם הנשימה קשה, תן חמצן. אם הנשימה מפסיקה, נשמה מלאכותית מיידית מבוצעת. טיפול רפואי.

בליעה: לגרגר עם מים, לשתות חלב או ביצה לבן. טיפול רפואי.

שיטת כיבוי אש: השתמשו במים וחול לשמירה, אך חייבים למנוע את התזת המים מהמים ולהביא לכוויות.

הידרוקסיד אשלגן לשימוש ושימוש

תעשייתי אנאורגני המשמש לייצור מלח אשלגן, כגון אשלגן פרמנגנט, אשלגן ניטריט, שני אשלגן מימן פוספט וחומרי גלם אחרים. התעשייה הכימית המשמשת להכנת סבון, סבון ואשלגן לשטוף שמפו רך, שמנת, שמנת, שמפו וחומרי גלם אחרים. תעשיית התרופות משמש לייצור פרוגסטרון, ונילין וחומרי גלם אחרים. תעשיית צבע משמש לייצור צבעים מלמין.

תעשיית הסוללה משמש לייצור סוללות אלקליין. משמש חומר יבש, sorbent, המשמש להכנת סבון אשלגן, חומצה אוקסלית ומלח שונים, משמש גם electroplating, חריטה, ליתוגרפיה, וכו '; אשלגן משמש בעיקר לייצור של חומרי גלם, כגון אשלגן Permanganate, אשלגן פחמתי, וכו '. בתעשיית התרופות, לייצור של borohydride אשלגן, spironolactone, אלכוהול batyl, פרוגסטרון ו proposterate טסטוסטרון. לייצור סבון אשלגן, סוללה אלקליין, קוסמטיקה בתעשייה קלה (כגון שמנת, שמנת ושמפו).

בתעשיית הצבע, הוא משמש לייצור צבעים מע"מ, כגון מע"מ כחול RSN, וכו '. בתעשייה אלקטרוכימית, הוא משמש electroplating, תחריט וכן הלאה. בתעשיית הטקסטיל, הוא משמש להדפסה, הלבנה ו mercerizing, והוא משמש כחומר גלם העיקרי עבור סיבים מעשה ידי אדם וסיבי פוליאסטר. בנוסף, הוא משמש גם סוכן חימום המתכות עור degreasing. חומרי גלם כימיים בסיסיים, המשמשים ברפואה, בתעשייה הכימית היומיומית, וכו '. סופגים עבור ריאגנטים אנליטיים, ריאגנטים הספגה, פחמן דו חמצני ומים, המשמש גם בתעשיית התרופות.