הבית > חדשות > תוכן

הכרה של PowerMamino

Jun 21, 2018

PowerAmino הוא מתחם חומצות אמינו.


חומצת אמינו מורכבת היא חומצת אמינו כמו מטריצה, תוך שימוש בפעילות השטח העצומה שלה, יכולת ספיחה, גידול צמחים ופיתוח של קנדים זקוקים לחומרים מזינים (חנקן, זרחן, אשלגן, ברזל, נחושת, מנגן, אבץ, אלומיניום, בורון וכו '). , דרך היווצרות צפופה ומורכבת של תרכובות אורגניות.


חומצות אמינו דשן יעילות אוסף של דשן אורגני לטווח ארוך, השפעה יציבה של דשן מהיר פעולה, דשן ביולוגי ויעילות דשן micronutrient בכללותה, יכול chelate אלמנטים מזין הקרקע, גירוי של שורש הצמיחה, לשפר את הביצועים פוטוסינתטי חיתוך, לקדם את ההעברה של המוצר פוטוסינתטי, תחבורה, לשפר את איכות החיתוך, לשפר את ביצועי המוצר.


בשילוב עם דשן אנאורגני, ההשפעה הסינרגטית של חומרים מזינים ניתן להגדיל, ואת ההשפעה של גידול התשואה החקלאית הוא משמעותי מאוד. היישום לטווח ארוך יהפוך את הקרקע נקבובי ורפוי, להפחית את מידת איחוד הקרקע, ולשפר את יכולת הקרקע לשמור על דשן ומים. זה סוג של דשן לא יכול רק לשמור על שחרור איטי וניצול מלא של מספר רב של אלמנטים, אלא גם להבטיח את ההשפעות יציבה לטווח ארוך של יסודות קורט. זה יכול לשפר את הנשימה צמח, לשפר את הצמח REDOX ולקדם חילוף החומרים של הצמח. זה יכול לקדם את היווצרות של פוטוסינתזה ו chlorophyll, הפעילות של תחמוצת, פעילות האנזים, נביטת זרעים, ספיגת מזון, צמיחה שורש תהליך פיזיולוגי וביוכימי יש קידום ברור ההפעלה. בפרט, היא קשורה קשר הדוק יותר לצמחים מכל חומר אחר.

image.png

image.png