הבית > חדשות > תוכן

לספר את הסיפור של חומצה חומצית האביב

May 02, 2018

1. האביב הראשון של חומצה הומית "מרוכז על ההרמוניה של אדמה ודשן"

1) מקורו של הסיפור: לחשוף את חומצת האדמה.

הידע של חומצה הקרקע הומיאני חזרה 258 שנים. באותו זמן, אנשים לא הבינו את "הדבר השחור" באדמה, תמיד חשבתי "רוח רפאים" היה "מתנהג מוזר". מאוחר יותר, מדעני קרקע קראו לזה "חומר אפל". זה לא היה עד 1761 כי הספר הראשון לכימיה חקלאית, "עקרונות הכימיה החקלאית" (על ידי וולאס ולריוס), הראשון בא עם השם "חומוס". בשנת 1786, הגרמני Achard היה הראשון לחלץ את החומצה מפתרון כבול ולאחר מכן לזרז חומצה הומאנית (כימאים חקלאיים החלו "צמח"). מאוחר יותר, בשנת 1797 ו 1807, Vauquelin ו Thomson תומסון מגרמניה חילו חומצה הומיאית מן שאריות צמחים מפורקים ואדמה באמצעות lye. לאחר 47 שנים, תהליך האבולוציה של "חומר שחור, חומר אפל, חומוס וחומצה חומצית" נוצר לבסוף. "החומר האפל" המעמיק ביותר בקרקע הוא חומצה הומאטית.


2) פיתוח של הסיפור: הבנה מדעית של חומצה חומצית הקרקע.

שימוש אנושי בחומצה הומית חוזר לפני 210 שנה. בשנת 1809 הציע האגרונום הגרמני אלברכט דניאל טאה (1752-1828) את "תורת התזונה של חומוס האדמה". פוריות הקרקע, הוא חשב, הכל תלוי בתוכן של חומוס (חומר הליבה חומצה חומצית), חומוס הוא רק חומרים מזינים צמחיים בקרקע, מינרלים יכולים רק בעקיפין כדי להאיץ את הקליטה של חומוס. שימוש אנושי של אדמה חומצה הומית להנחיית תיאוריה זו של "קלט טבעי, תפוקה טבעית" הייצור החקלאי, היווצרות של "פוריות עצמית אדמה פוריות עצמית" במצב הייצור החקלאי, לפתוח את הקדמה של השימוש האנושי של חומצה הקרקעית חומצי. זה לא היה עד 1840 כי כימאי גרמני Liebig (יוסטוס פון Liebig, 1803-1873) הציג "התיאוריה של צמח מינרלי תזונה," דחה "חומוס אדמה תורת התזונה", בפועל, תעשיית הדשנים הכימיים גדלה במהירות וגם שינתה את השימוש של הקרקע חומצה חומצית מצב הייצור החקלאי.


3) בפועל של הסיפור: שימוש תעשייתי של חומצה הומאית.

חומצה חומשית פותחה בסין על ידי תיעוש בקנה מידה אנושי. בשנת 1974 פרסמה מועצת המדינה את "הנושא הלאומי [1974] 110", דהיינו "דוח על בדיקה פעילה, קידום ופיתוח של דשן חומצי חומצי" על ידי משרד האש והחקלאות. בשנת 1979, מועצת המדינה הוציא את המסמך "guofa [1979] 200", כלומר, דו"ח הוועדה הכלכלית המדינה על חיזוק ניצול מקיף של חומצה הומית. שני המסמכים פתחו את הדרך לפיתוח בקנה מידה גדול וניצול של חומצה הומית. ביניהם, חומצה הומית של "חמש פונקציות חשובות" ביישום החקלאי משכו תשומת לב ברחבי העולם, ועדיין לשחק את התפקיד של הקרן. במשך כמעט 30 שנה, בהדרכתה של סין חומצת חומצה האסוציאציה בתעשייה, התעשייה עוסקת בתחומים חומצי חומצה הקשורים תורת התיאוריה, טכנולוגיה ומחקר המוצר, יצרה כבר את חומצה ירוקה חומצה מערכת דשן המוצר, מערכת חומרי הדברה ירוק, נגזרות ירוק מערכת, מסוגל לחלוטין המקור, בטיחות ערבות מותנה בטיחות הייצור. במיוחד בעשר השנים האחרונות, העולם יותר ויותר מחקרים על התפקיד של חומצה הומית, יש מגמת עלייה במספר, סין חומצה חומצית מספר, תדירות צוטט הכולל של המחקר הספרות הם הגבוהים ביותר בעולם, לפני ארצות הברית , גרמניה ומדינות אחרות. זה לא רק משקף את הפיתוח וההתקדמות של מחקר מדעי חומצה הומיאנית בעולם ב -10 השנים האחרונות, אלא גם מוכיח כי סין מובילה את העולם בפיתוח של חומצה חומצית המחקר. כיום, כדי לחזק את הבנייה של קרקע חקלאית קבועה ולשפר את איכות הקרקע המעובדת, זה לתת חומצה הומאית לחלוטין לשמר את הקרקע להיות "המאסטר" של כדור הארץ.


2. סיכום

את הבנייה של "קהילת הגורל המשותף" אי אפשר להפריד מחקלאות, ו"הרמוניה של אדמה ודשן "היא אבן הפינה. בעידן החדש, אנחנו צריכים להגיב באופן פעיל לשיחתו של המזכיר הכללי שי ג 'ינפינג, ולבנות מערכת יחסים חדשה של "אדמה ודשן ההרמוניה" עם "שני מרכזים" של חומצה הומית. באביב, הפרחים הם טריים, הדבש הוא ריחני, לתת את המאמצים יש את הפירות של העידן החדש, נחכה ונראה.