הבית > חדשות > תוכן

תפקידו של דשן ביו אורגני

Jan 05, 2018

דשן מיקרוביאלי ו דשן ביו אורגני, בנוסף חומצה הומית עשירה, חומצה פולביץ חומצות אמינו, כל מכילים מספר רב של מיקרואורגניזמים מועיל, זה לא רק יכול להתאים ולשפר את הקרקע, למנוע דחיסה הקרקע, איזון pH אדמה, לעכב את התפשטות של חיידקים ממאירים, להפחית את המופע של מחלות צמחים מזיקים חרקים, אלא גם עם לחות, טמפרטורה, את ההשפעה של הגדלת השומן. יחד עם זאת, ההשפעה הסינרגיסטית של דשן מיקרוביאלי ודשן ביולוגי אורגני על דשנים מורכבים של NPK גרמה לנו להשיג אורגני (תכולה גבוהה של חומר אורגני), אורגניים (גדולים, בינוניים וקרומים) חיידקים מיקרוביאליים (Bacillus subtilis , Bacillus licheniformis, Bacillus megaterium, ג'לי בסילוס, Trichoderma, חיידקים פוטוסינתטיים, וכו '), מאזן ההפריה, תזונה והפריה.


1, אפקט סינרגיסטי של דשן חנקן


רוב הדשן nitrogenous בעיקר bicarbonate אמוניום ו אוריאה. חנקן אמוניום הוא יציב בטבע נדיף מאוד. לאחר היותו מעורבב עם דשן ביו אורגני, דשן ביו אורגני יש קבוצות תפקודית חזקה כגון קבוצת carboxyl וקבוצת carboxyl פנולית, ויש לו יכולת חילוף יונים חזקה קיבולת ספיחה, יכול להפחית את אובדן חנקן אמוניום. Amide דשן חנקן, חנקן הכלול על ידי הפרשת urease של פירוק urease לתוך פחמן אמוניום לאחר הצמחים ניתן לספוג. אם החנקן amide לתוך הקרקע אלקליין, הפירוק של אמוניום ביקרבונט גם להיגרם על ידי אובדן הטבע נדיפים, אשר ניצול חנקן amide אינו גבוה אחת הסיבות. Amide חנקן בשילוב עם דשן ביו אורגני, חנקן amide יש סינרגיות ברור. ראשית, הפעילות של urease, האטה הפירוק של חנקן amido, הפחתת תנודתיות; השני הוא עם קומפלקס חנקן amide מורכבים, ובהדרגה מפורקת לשחרר חנקן, כך האפקטיביות של חנקן amid כדי להרחיב את דשן ביולוגי אורגני ביולוגי באותו זמן פעילות יכולה לקדם את התפתחות שורש הצמח בחילוף חנקן vivo, ולקדם חנקן קְלִיטָה.


2, את האפקט הסינרגיסטי של דשן פוספט


דשנים פוספט זמין להחיל על הקרקע, זרחן מסיס הוא קבוע בקלות על ידי הקרקע, באדמה חומצית, זרחן הוא קבוע בעיקר על ידי ברזל חינם יונים אלומיניום; בקרקע אלקליין, זרחן הוא קיבוע סידן בעיקר, תוצאות ההמרה של זרחן זמין לתוך זרחן שחרור מתעכב אפילו זרחן פסול, ניצול זרחן עונתי הוא רק 10-20%. לאחר הוספת דשנים ביו-אורגניים, ניתן היה להפוך את קיבוע ה- P מסיס במים, ניתן היה להאט את ההמרה המעוכבת והבלתי יעילה של P, והחומר האורגני מומס והמוסס הגדיל את המרחק הנעים של P בקרקע וקודם ספיגת P על ידי מערכת השורש.


3, האפקט הסינרגיסטי של האשלג


חומר אורגני מכיל קבוצות פונקציונליות יכול לספוג אחסון יון אשלגן, הן כדי למנוע אובדן מים בקרקע אדמה שטיפה, אלא גם כדי למנוע קיבוע של חומר חימר. חלקים מסוימים של חומר אורגני כמו חומצת חומצת חומצת חומצת חומצה נמוכה, אשלגן סיליקט, אשלגן feldspar ומינרלים אחרים יש אפקט המסה, אתה יכול לעשות את זה לאט פירוק, להגדיל את שחרורו של אשלגן ולשפר את התוכן של אשלגן זמין.


4, סינרגיות של דשן


יש כמות ניכרת של עתודות אלמנט עקבות בקרקע, אך בשל אנטגוניזם של האלמנטים ואת ההשפעה תיקון של הקרקע ואת שילוב כימי של רדיקלים מסוימים חומצה, מעט מדי חלקים יעילים ניתן לספוג על ידי הצמחים. חומר אורגני ו יסודות עקבות מסיס יכול להתרחש תגובה מורכבות לייצר מסיס, נספג בקלות על ידי חומצה אורגנית עקבות מתחם אלמנט, הוא תורם לקליטה של שורשי הצמח ולקדם ספיגת הצמח של יסודות קורט מהשורשים לחלק האווירי העברת, מכמה משאיר עלים אחרים מפוזרים.דואר אלקטרוני: info@agronaturetech.com