הבית > חדשות > תוכן

מה ההבדל בין חומצה פולית חומצה חומית? איזה יותר טוב?

Jul 12, 2018


חומצה חומשית מחולקת חומצה חומצית חום, חומצה צהוב חומצה וכך הלאה.חומצה חומצית היא שרידים של צמחים ובעלי חיים, בעיקר הוא שרידים של צמחים דרך הפירוק ואת השינוי של מיקרואורגניזמים, סדרה של שינויים וגיאוכימיה, הפיזי תהליך של הצטברות מקרומולקולרית תערובת חומצה אורגנית חלשה, על פי מסיסות שונים ממיסים שונים וצבע, ניתן לחלק חומצה פולביץ, חום ריקבון, חומצה ריקה שחורה וחומצה ירוקה ארבע ריקבון.

image.png

הם מאופיינים על ידי:

חומצה פולווית : היא חומצית מאוד ויש לה השפעה מורכבת טובה על יונים מתכת.

חומצה פולווית שחורה היא נעה באיטיות בגוף הצמח, מגרה לאט, והוא נספג בקלות על ידי פני הצמח, קידום שורש הצמיחה.

חומצה polyvic חום : מכיל את התוכן חמצן פעיל תוכן הקבוצה, נע באיטיות בגוף הצמח, המדיום גירוי.

חומצה הומית נמצא נרחב בקרקע, כבול, ליגניט, מזג האוויר פחם, ים, אגם swamp.The הסכום הכולל של חומצה הומית בקרקע הוא הגדול ביותר, אבל התוכן הממוצע הוא פחות מ 1%. הכמות הכוללת של מי מלח היא גם גדולה למדי, אבל הריכוז נמוך יותר, אשר בלתי אפשרי להתפתח כמשאב. המקורות המבטיחים ביותר של חומצה הומית לניצול הם כמה פחם גיאותרמי, כגון כבול, ליגניט ו פחם מזג האוויר, אשר חומצה תוכן חומצי מגיע 10-60%.

image.png


אשלגן חומצה פולית הוא תרכובות אורגניות יעילות macromolecular, הוא משקל מולקולרי מינימלי של חומצה הומית, מסיס במים תגובתי חלק מן הרמות הגבוהות ביותר, האינטראקציה בין קבוצות פונקציונליות, המשקף את מגוון של תכונות פיסיקליות וכימיות ספציפיות, לאחר כניסה החיה והצמח הגוף, יכול לשחק מגוון של פונקציות פיזיולוגיות, לעכב או להפעיל אנזימים ותפקיד חילוף החומרים של אורגניזם הצמח והחי, משקף את הגירוי ברור, דרך הרגולציה של ההורמון האנדוקריני לשחק תפקיד של הטיפול ולשפר את תפקוד המערכת החיסונית של הגוף.


חומצה פולווית יש את המאפיינים הכלליים של חומצה הומית, כלומר:

האחת היא שהמשקל המולקולרי שלה קטן וקל להיספג ולהשתמש בו על ידי אורגניזמים.

שנית, יש לה יותר קבוצות תפקודיות מאשר חומצה הומית רגילה, אשר יש פעילות פיזיולוגית גדולה יותר ויכולת המורכבות חזקה יותר יונים מתכת.

שלישית, חומצה הומית יכול להיות מסיס ישירות במים, הפתרון המימי של מלחי אלה הופך בסיסי, בעוד חומצה הומית צהוב יכול להיות מסיס ישירות במים, הפתרון המימי שלה הופך חומצי.


תפקידים עיקריים:

יישום חומצה פולית בחקלאות למקור המקומי הנוכחי של הטכנולוגיה הפוטנציאלית בעולם בעיקר מאמצת חומצה polyvic ומוצר תסיסה ביולוגי של השילוב של טכנולוגיה חדשה, ובתהליך הייצור, היישום של טכנולוגיית התסיסה חיידקים מורכבים מיצוי צעד אחד של polvic חומצה בשילוב עם הטכנולוגיה, זה יהפוך את חומצה polyvic בשימוש בחקלאות מראה חיוניות חזקה.

הייצור המקומי הנוכחי ZengChanSu התמקדה בעיקר ביישום דשן foliar צמח יעיל, דשן נוזלי אורגני auxin צמח, וכו ', תוכן טכני נמוך, בדחיפות צריך לשפר את יישום חומצה פולביץ של טכנולוגיה גבוהה וחדשה בחקלאות.

מחקרים מראים כי חומצה polyvic בתפקיד החקלאות, שיפור הקרקע העיקרי, לשפר את ההשפעה דשן, מגרה הצמיחה צמח, להגביר את עמידות הצמח, לשפר את איכות הצמח, בטון נדון לגבי ההשפעות המקומי השפעה טיפוסי היו כדלקמן;

1. לשפר את המבנה של קבוצת הקרקע, לשחרר את הקרקע, לשפר את יכולת שימור דשן הקרקע, להתאים את הערך pH, להפחית את התוכן של מתכות כבדות בקרקע, ולהפחית את הפגיעה של יונים מלח זרעים ושתילים. 2. קיבוע ניטרוגן, הסרת זרחן אשלגן מופעל. בפרט, ההשפעה הסינרגיסטית של דשן אשלגן בולטת במיוחד, אשר יכול להגדיל שורש שתיל, להתנגד זיפים כבדים, להתנגד המחלה ולשפר את איכות החיתוך.

3.חיזוק יכולת ההדבקה והקליטה המהירה של שורשי הצמח, במיוחד למחלות פיזיולוגיות הנגרמות על ידי היעדר יסודות קורט.

image.png

אשלגן הומאטה הוא סוג של carboxylate hydroxy ארומטי עם imhomogene מולקולרי גבוהה.

מראה: אבקה שחורה מוצקה, מסיסה במים, אלקליין, המכיל הידרוקסיל, carboxylate וגנים פעילים אחרים.

מפרטים עיקריים:

Enterprise, זה נדרש של הצמח חנקן, זרחן, אשלגן ואלמנטים אחרים, יכול להיות דשן תרכובת יעילה רב תכליתית, להחיל על שיפור הקרקע ואת הייצור צמח גירוי מעט - יש השפעה מסוימת. תעשייה: סוכני טיפול בקידוח בוץ, סוכני חליפין יונים, סוכני טיפול בשפכים, חומרים מתכתיים כבדים ועוד.

הפונקציות העיקריות של חומצה הומאטית:

א באמצעות חומצה הומית, יכול לשנות מלוחים גבוה מדי, אלקלי בקרקע, הקרקע תבואה של מקוטע מאוד, עם מאפיינים ירודים קרקע מבניים, לקדם את היווצרות של צבירה הקרקע, להפוך אותם במצב טוב, כך שורש הצמח צמיחה ופיתוח ב תנאים טובים.

ב היישום של חומצה הומית יכול לשחרר את האדמה המעובדת, להרוס את הצטברות של מלח, להפחית את התוכן מלח של קרקע פני השטח, לשחק את התפקיד של בידוד מלח, להעלות את שיעור שתיל, להפחית שתילים חלשים שתילים מתים, ולגרום לצמחים לגדול בריא.

ג חומץ חומצי יש כמות גבוהה של שינוי קטיון, יותר מ 10 פעמים גבוה יותר מאשר אדמה רגילה. כאשר מוחל על הקרקע, קיבולת ספיחה של הקרקע כדי אניון גדל באופן משמעותי את תוכן המלח פני השטח ירד.

ד קרקע מלוחים גבוהה במיוחד ערך הקרקע PH (9.0 ומעלה), פגיעה ישירה בגידול היבול, ואפילו לגרום למוות, PH הוא גבוה מדי, אך גם להשפיע על זרחן הקרקע, ברזל, מנגן, בורון, אבץ וחומרים מזינים אחרים הוא יעיל . חומצה וחומצה חומצה PH ערך של 6.8, יכול לנטרל אלקליין, להפחית לחסל אלקליין את הפגיעה של אדמה וצמחים, התשואה נמוכה משופרת מלוחים אלקלי, ליצור תנאי קרקע טובה לצמיחה שתיל היבול.

image.png

סיכום:

1. חומצה חומצית בחקלאות של "חמשת הגדולים" (לשפר את הקרקע, להגדיל דשן, לעורר צמיחה, לשפר את האמנות ולשפר את איכות) כבר מנחה את היישום ואת ההתקדמות של חומצה הומיאנית בחקלאות.

2. חומצה פולווית היא סוג של חומצה חומצתית מוצר עם מגוון רחב של יישומים והטבות כלכליות גבוהות. הוא משמש כיום סוכני הצמיחה צמח, אנטי הלחץ סוכנים, דשנים נוזלים ורפואה התרופות, היבטים קוסמטיים ועוד עדיין יש שוק גדול ויתרון תחרותי.

3. "פונקציה ארבעה סוכן" של חומצה ריקבון צהוב בחקלאות (סוכן עמיד הבצורת, הרגולטור הצמיחה, הדברה איטי שחרור synergist ומרכיב כימי סוכן המורכב) הוא קלאסי, וזה סוכן עמיד הבצורת.